Vypnuta podpora JavaScriptu! Ve Vašem internetovém prohlížeči je vypnuta podpora JavaScriptu. Některé části tohoto webu potřebují pro svou funkci povolený (zapnutý) JavaScript a bez něj nebudou korektně fungovat.
 AquaSat > Novinky 
Hlavní strana
Akvárium
Technika
Rostliny
Ryby
Fotogalerie
 > Akvárium
 > Historie
 > Rostliny
 > Ryby
 > Staré akvárium
Videa
Deník
Postřehy
 > Akvárium
 > Hnojení
 > Rostliny
 > Rozmnožování
 > Ryby
 > Řasy
Kniha návštěv
 > Dotazy a odpovědi
Odkazy
 > Kontakt

Hledat na stránce
Vlastní vyhledávání

domény - webhosting - serverhosting

Festival FantazieDnes je


Archiv novinek


|<  <<  1 2 3 4 5  >>  >|

25.08.2008

Provedena optimalizace odkazů pro vyhledávače z dynamických na statické. Staré tvary odkazů zustávají nadále plně funkční. Přidán nový záznam do Postřehů v kategorii Rozmnožování a článku Parmička duhová. Více informací naleznete v sekci Postřehy.
 

25.08.2008

Upraven záznam Postřehů v kategorii Rozmnožování a článku Parmička duhová. Více informací naleznete v sekci Postřehy.
 

23.08.2008

Zprovozněna nová verze Forogalerie, kde si nyní můžete prohlédnout mnohem více fotografií. Časem snad přibodou vyhledávání, hodnocení fotografí a další nové funkce. Přidán nový záznam do Postřehů v kategorii Řasy a článku Zelená vláknitá řasa a ruducha. Více informací naleznete v sekci Postřehy.
 

01.08.2008

Přidáno pár nových fotografií ryb, včetně fotografie Dánia pruhovaného.
 

10.06.2008

Přidán nový záznam do Postřehů v kategorii Rozmnožování a článku Parmička duhová. Více informací naleznete v sekci Postřehy. Přidán nový záznam do Postřehů v kategorii Řasy a článku Zelená vláknitá řasa a ruducha. Více informací naleznete v sekci Postřehy.
 

10.06.2008

Upraven záznam Postřehů v kategorii Rozmnožování a článku Parmička duhová. Více informací naleznete v sekci Postřehy.
 

08.06.2008

Přidán nový záznam do Postřehů v kategorii Rozmnožování a článku Parmička duhová. Více informací naleznete v sekci Postřehy.
 

05.06.2008

Přidána nová ryba Ampullaria australis (Měchýřovka východní). Více informací naleznete v sekci ryby .
 

23.05.2008

Přidán nový záznam do Postřehů v kategorii Řasy a článku Zelená vláknitá řasa a ruducha. Více informací naleznete v sekci Postřehy.
 

08.04.2008

Přidán nový záznam do Postřehů v kategorii Hnojení a článku CO2 z kvasnic. Více informací naleznete v sekci Postřehy. Přidán nový záznam do Postřehů v kategorii Hnojení a článku PMDD. Více informací naleznete v sekci Postřehy. Přidán nový záznam do Postřehů v kategorii Řasy a článku Zelená vláknitá a ruducha. Více informací naleznete v sekci Postřehy.
 

15.03.2008

Tak jsem konečně přikoupil dvě samičky Parmičky duhové, znovu pořídil Řasovou kouli a přidal pár záznamů do kategorie Ryby a Rostliny
 

09.03.2008

Přidán nový záznam do deníku. Více informací naleznete v sekci deník. Přidán nový záznam do Postřehů v kategorii Hnojení a článku PMDD. Více informací naleznete v sekci Postřehy. A dále jsem přidal další část článku o zakládání akvária . Přidán nový záznam do Postřehů v kategorii Hnojení a článku CO2 z kvasnic. Více informací naleznete v sekci Postřehy.
 

01.03.2008

Přidána nová rostlina Vallisneria spiralis (Zákruticha šroubovitá). Více informací naleznete v sekci rostliny .
 

23.02.2008

Na podstranách Rostliny a Ryby si nyní můžete prohlédnout u každé ryby nebo rostliny jejich chronoligicky seřazené fotografie. Na stránku s fotografiemi a podrobnými informacemi o Rostlině/Rybě se dostanete po kliknutí na její název v hlavním seznamu. Také takto můžete vkládat své komentáře ke každé "položce" zvlášť :) Formulář pro "komentáře k tématu" si nyní po vložení nesprávných údajů (např. bezpečnostního kódu) pamatuje předchozí zadané hodnoty. Takže nemusíte psát celý komentář znovu po vložení nesprávného kontrolního kódu.
 

07.02.2008

Přidán nový záznam do Postřehů v kategorii Akvárium a článku Zakládáme akvárium. Více informací naleznete v sekci Postřehy.
 

26.01.2008

Přidán nový záznam do Postřehů v kategorii Hnojení a článku CO2 z kvasnic. Více informací naleznete v sekci Postřehy.
 

24.01.2008

Stránky byly úspěšně přesunuty na nový server, takže by teď měly fungovat stabilněji a hlavně zde mám více možností pro rozšiřování webu. S přesunem je také spojena změna adresy z původní (www.aquasat.wz.cz) na současnou www.aquasat.cz. Proto si ji prosím opravte v záložkách svého prohlížeče. Pokud vlastníte webové stránky na nichž je uveden odkaz na mé stránky, prosím vás o změnu adresy i tam.
 

24.01.2008

Přidán nový odkaz. Více informací naleznete v sekci odkazy.
 

13.01.2008

Přidán nový záznam do Postřehů v kategorii Hnojení a článku CO2 z kvasnic. Více informací naleznete v sekci Postřehy.
 

11.01.2008

Přidán nový záznam do Postřehů v kategorii Hnojení a článku CO2 z kvasnic. Více informací naleznete v sekci Postřehy. Přidán nový záznam do deníku. Více informací naleznete v sekci deník.
 

|<  <<  1 2 3 4 5  >>  >|Komentáře k tématu
 
Jméno:    
Předmět: povolený počet znaků: 3-80
Text komentáře:
povolený počet znaků: 3-600
Přepište z obrázku následující text: (rozlišují se malá a velká písmena!)
Opište tento text do políčka nížeDoposud nebyl vložen žádný komentář.


Copyright: 2003-2012   Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv kopírování těchto stránek nebo jejich částí je bez písemného souhlasu autora zakázáno!
Design & Engine & contents by Ondřej Satora (AquaSat)
Optimalizováno pro Firefox a rozlišení 1024x768 a vyšší   Stránky byly testovány v Microsoft Internet Explorer 8, Firefox 10 a Opera 11.
Zásady ochrany osobních údajů

Stránka byla vygenerována 22.02.2024 v 22:41:20 za 0,017 (0,002) sekund.

  RSS